Jdi na obsah Jdi na menu
 


Temari

3. 2. 2008

Temari

ObrazekTemari je dcera Yondaime Kazekageho (Čtvrtý Kazekage), její sourozenci jsou Gaara a Kankurou. Její zbraní je obrovský železný vějíř, který nosí na zádech. Specializuje se na boj na dálku a je také nadšený analytik bitvy (ale ne tak dobrý jako Nara Shikamaru). Bohužel není známo, jak je Temari dobrá při boji zblízka, když přijde o svůj vějíř. Temari se stará o své sourozence, ale je často velmi krutá ke svým protivníkům v bitvě. Temari dává své pocity najevo více než Kankurou, při jednání s Gaarou je z něj méně vystrašená. Shikamaru, který s Temari bojoval v Chuuninské zkoušce, pokládá Temari za mnohem hroznější než svou vlastní matku.

Zajímavosti

Jídla, která má Temari nejraději, jsou pražené kaštany a zeleninová polévka. Její nejméně oblíbené jídlo je oliheň a chobotnice. Jejím koníčkem je botanika a její oblíbená hláška je "Nabrušte si svoji kamu při západu slunce" (kama = bojová kosa). Fanoušci Temari spekulují, že Temari bude chodit s Shikamaru, na internetu je i mnoho Fanfiction příběhů právě o tom, jak Shikamaru sbalí Temari nebo naopak (celkem zajímavé čtení).

Význam jména

"Temari" je tradiční klubko motané niti, které se používá k odrážení a driblování. Někteří lidé mávání těmito klubky považují za umění.Obrazek

Techniky

Expert v Tessenjutsu (Boj s vějířem)
Kamaitachi no Jutsu (Technika sekajícího tornáda)
Fuusajin no Jutsu (Technika prašného větru)
Daikamaitachi no Jutsu (Silnější technika sekajícího tornáda)
Kuchiyose no Jutsu (Přivolávací technika - Kamatari

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

som tvoja faninka

(ghgfg,mghh, 3. 1. 2010 18:51)

temari si super aj ked si niekedy moc kruta a to sa mi na tebe paci

pěkný

(Hikari-chan, 27. 5. 2009 19:38)

máš to tu fakt hezký a máš toho tady hodně =) já mám na estrankach taky blog tak kdybyses chtěl(la) kouknout nebo spřátelit tak tady je =)
www.naruto-club.estranky.cz

Super čtení

(Temari32, 13. 7. 2008 12:52)

Máš to tu moc zajímavý a to jak jsi tam napsal/a, že Temari bude chodit se Shikamarem tak to máš asi tak trochu pravdu, protože jsem už četla hodně příběhů s Temari a se Shikamarem a je docela zábbavný dobře se to čte. Já mám docela taky hodně obrázků z Naruta tak kdyby si nějaké chtěl/a poslat tak mi písni na mail: krakri@centrum.cz (to uprostřed je zavináč)